Nominatie Nobelprijs voor Scouting

De wereldorganisaties van Scouting, WOS en WAGGGS, zijn genomineerd voor de Nobelprijs voor de Vrede voor hun bijdrage aan vrede en dialoog. Noors parlementslid Solveig Schytz draagt de twee bewegingen voor als 'sterke spelers in vredesopbouw'. "Hun methode stelt al meer dan een eeuw honderden miljoenen jongeren in staat om, in hun lokale gemeenschap en ver daarbuiten, bij te dragen aan een duurzame cultuur van solidariteit en dialoog", stelt zij. Ook Scouting Nederland hanteert deze methode en zet actief in op bewustwording over vrede.

 

 150px logo WOSM 300px logo WAGGGS
 
 
 
 
 
 
 
       WAGGGS                                                                            WOSM
 
<
 
What do you want to do ?
New mail
 
What do you want to do ?
New mail
 
What do you want to do ?
New mail